Inšpirácie elegantného cvičenia, ktoré boli zozbierané z fit a zdravých Instagrammerov

Elegantné inšpirácie na odevy Cvičenia, ktoré boli zozbierané z fit a zdravých Instagrammerov
19/08/2018, uverejnil Alanic Global
Všetci potrebujeme nejakú inšpiráciu, aby sme dosiahli konkrétny cieľ v živote, však? Teraz, keď sa to týka potu v telocvični celé hodiny so snom, aby ste sa dokonale zmestili a tónované telo, je oveľa ľahšie ho dosiahnuť, keď máme pred sebou správny zdroj motivácie. Keď už hovoríme o ženách, sú mimoriadne šialené do módy a či už ide o kanceláriu alebo do telocvične, nosenie najdôležitejšieho oblečenia sa pre nich stáva životne dôležitým a tiež pôsobí ako najlepší motivačný aspekt na dosiahnutie konkrétneho cieľa.

Ak teda móda funguje ako médium, aby vás každý deň posunula dopredu do telocvične, tak prečo nezostaňte v súlade s najobľúbenejšími a najdôležitejšími kusmi aktívneho oblečenia? „ Veľkoobchodné cvičebné oblečenie nie je len pre potenie v štýle, ale sú tiež úžasným spôsobom, ako niesť populárny trend atleisie, ktorý sa točí okolo oblečenia v telocvični, kde sa všeobecne a kdekoľvek s krútiacim zákrutom.

Aby sme vám pomohli, vyhoveli sme niektorým z najlepších vzhľadov, ktoré sa nedávno chválili Instagrammers a vyzerali sme na svojich obrázkoch Insta.
Sizzling tanky a kopy
Dokážete vymyslieť deň tréningu bez toho, aby ste vyzerali úžasne a časovoľne a zanechali za zmenou dievčenský avatar? Ak tak urobíte, potom cyklistické nádrže v kombinácii s elegantnými kopmi môžu byť najlepšou voľbou, ktorá vám pomôže dosiahnuť túto siluetu. Toto bolo, samozrejme, v týchto dňoch jeden z trendov na Instagrame.

Legíny a športová podprsenka fúzie
Dnes nie je oveľa viac mýtus nosenia športových podprseniek, ako prevládajú podprsenky! Vďaka stále meniacemu sa svetu módy sa zdá, že politiky a etika sa tiež zmenia, a preto sú čierne základné legíny zakončené farebnými podprsenkami, a dostanú klamný vzhľad vrcholov plodín! úžasné, nie? Potrebujete tiež kontrastné tenisky, aby ste spárovali tento súbor!
Pastely a biele: Upokojujúce vibrácie
Tónovanie vzhľadu je dnes možné v telocvični s farbami, ktoré si vyberiete. Fitness Freaks, ktoré pózujú fotografie na Instagramoch, sú identifikované na sebe veľa bielych a pastelových odtieňov v ružových a žltých farbách, ktoré odrážajú upokojujúci a potlačený účinok.
Strašidelné a inteligentné: všetky sivé
Nezáleží na tom, aké farby prichádzajú a odchádzajú z globálneho módneho scenára, nikdy nemôžete získať dostatok všestranného odtieňa šedej. Tak prečo nie pre špeciálny súbor, vyskúšajte pár tričiek a pančucháče, oboje v šedej farbe? Inteligentné a jemné!
Monochromatický kúsok
Monochromatický farebný kvocient pre veľkoobchodné cvičenie odev nikdy nevystúpi z módnej scény, a to môže zosilniť módne vyhlásenie kohokoľvek zdvojnásobiť meter. Takže keď dostanete niečo v čiernych legínoch a bielej nádrži, uistite sa, že vaša čierna športová podprsenka hrá Peek-a-Boo, aby vám poskytla maximálny dotyk horúčavy!
Slama s farebným popom
Poprední veľkoobchodní výrobcovia odevov na cvičenie dohliadajú na nedávne módne trendy, a preto výstrelok nosenia priesvitnej sieťoviny absolútne vytvára rozruch v žánri v štýle aktívneho oblečenia. Mnoho obrázkov uverejnených závislými na fit-ingramoch obklopuje oblečenie zdobené vložkami zo sieťoviny a farebným pop pomocou živých tenisiek alebo môže byť jasnou čiapkou alebo čelenkou!

Postupujte podľa týchto vhodných Instagrammerov a vyberte motivujúcu siluetu dnes v telocvični!

Značky:
veľkoobchodné odevy
Veľkoobchodné cvičenie odevy USA
veľkoobchodné cvičebné oblečenie
Veľkoobchodné výrobky na odevy cvičenia
Veľkoobchodné cvičebné oblečenie USA

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Add a Comment

Your email address will not be published.