Vážená podprsenka, nenávidím ťa, akoby som ťa milujem

, dobre, tak ma nechápte. Nie som jedným z tých feministiek spaľujúcich podprsenky. Milujem podprsenky a nikdy sa ich nevzdám. Nebudem hovoriť: „Prečo sa musia deti baviť a ich nosiť?“ Pretože to nie je ako by som nosil svojich najlepších osôb 24 x 7 x 365 dní. Môžem si vybrať, kedy nosiť podprsenku a kedy nie. Takže je to všetko v pohode.
Stále si pamätám ten deň, keď som prvýkrát nosil podprsenku pred 13 rokmi. Bol som nadšený. Začal som sa cítiť ako dospelý. Podprsenka ma neúmyselne zmenila. Rozlúčím sa s mojou kuchynskou súpravou a začal hovoriť o rozdrveniach a láske, zázraky sa smial pri každom hlúpom vtipe, ktorý roztomilý človek praskla. Ja a moje priateľky sme pokračovali ďalej a ďalej o našom novom vzťahu s podprsenkou.

… A potom jedného dňa všetko moje vzrušenie zomrelo náhle smrť. Áno, rozišiel som sa s „jej“ (samozrejme podprsenka). Rovnako ako všetky dobré veci, aj to sa to až do konca týkalo. Chceš vedieť prečo? Pretože som sa začal cítiť dusený v tomto vzťahu. Podprsenka ma nasledovala kamkoľvek, kam som išiel. Ja a moje dievčatá sa teraz začali zaoberať, koľko sme nenávideli podprsenku. Aká bolesť, môj Bože!
Ale ako uplynuli dni, začal som zdieľať vzťah s mojou podprsenkou. Áno, musel som sa k nej vrátiť, vieš, čo tým myslím. Vidíte, dievča nikdy nemôže zostať naštvané na podprsenku príliš dlho na. Boli dni, keď som prepadol hlavou cez päty s týmito očarujúcimi výtlačkami a šnúrkami, a boli časy, keď som sa nemohol dočkať, až pôjdem domov a zbavím sa tohto ilúrskeho kusu látky.
Niekto veľmi múdry raz povedal: „Domov je tam, kde nie je podprsenka!“ Už by som nemohol súhlasiť! TSK TSK.

Každopádne, dnes, pri príležitosti žiadneho dňa podprsenky by som sa s vami chcel podeliť, niektoré humorné citácie o tom, aké oslobodzujúce je, že nenosíte podprsenku. Sadnite si a užívajte si! Povedzte nám, či sa cítite rovnako, v komentári nižšie.
Zdroj: pinterest.comsource: pinterest.comsource: pinterest.comsource: pinterest.comSource: pinterest.comsource: pinterest.comsource: bzučiak.com a že môj drahý priateľ, je príťažlivosť toho všetkého!

Postarajte sa o milosti! Prajem vám veľmi potešený #Nobraday!
Dobudúcna!

Láska,
Neharika

Add a Comment

Your email address will not be published.