19 Essential Products, ktoré by mali mať miesto vo vašej toalete

Vaša toaleta je tvoja osobný priestor, pre mňa je to čas „ja“, ktorý by som rád trávil, aby som sa rozmaznával. Pre niektorých je to také dobré ako hodiny, ktoré trávia v kúpeľni. Ranná rutina alebo dobrá sprcha večer, niekoľko náležitostí je vo vašej kúpeľni. V dennej monotónii našej práce a plánov je to ten, kedy sa staráte a staráte sa o svoje telo tak, ako si zaslúži. Nikdy neprehliadnite pokožku, vlasy a tvár, pretože na vonkajšej strane vyzerá dobre, vytvára váš dojem.
Zdroj: Pinterest.comeven Z dlhodobého hľadiska bude niekoľko kúpeľných náležitostí ukázať, že je teraz prospešné oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Takže tu je zoznam niekoľkých z nich by mal mať na poličke vašej toalety. Ak ste zmeškali, získajte košík svojich spotrebiteľov a choďte
Holé Essentials1. Zubná kefka, zubná pasta a zubná voda začínajú náš deň s našimi zubami a čistením úst, s nespočetným množstvom zubných pádov a príchutí umývacích úst, máte nezávislosť pri výbere toho, ktorý sa vám páči alebo chcete cítiť. Gél, pasta, bylinná, so soľou, extra biela atď. Vyberiete si, čo si vaša situácia vyžaduje, a zamierte k ďalšiemu kroku rannej starostlivosti.

Zdroj: pinterest.com2. Šamphoogo s typom vlasov a vyberte šampón pre vaše každodenné použitie a jeden pre vaše potreby pokožky hlavy, ktorý by sa mohol použiť cez víkendy. Tréning medzi dvoma šampónmi je dobrý nápad, pretože obsah každého sa môže líšiť a vaše vlasy získajú výhodu oboch.
Zdroj: pinterest.com3. Spoločnosť Constituonerit zvyčajne uvedená usmernenie, že vyberiete kondicionér, ktorý prichádza so svojím šampónom, pretože sa budú navzájom dopĺňať a najlepšie pracovať pre vaše vlasy. V prípade, že nie, vyberiete kondicionér v závislosti od typu vlasov a pokožky hlavy a prilepíte sa k tomu.
4. Myopget By Fabindia, pretože nie sú chemické, ručne vyrábané a nechajte sa cítiť čisto a vonia skvele. Osobné obľúbené, takéto mydlá prichádzajú v rôznych vôňach a príchutiach a osviežujúcu zmenu z inak dostupných kúpeľných tyčí.

Zdroj: pinterest.com5. Umývanie tváre na tvár Washan Washan funguje najlepšie pre ráno, najmä tie s mikro guľôčkami. Hneď ako ich stlačíte medzi dlane a pracujú na pokožke, rozpustia sa. Nezabudnite si prečítať náš krátky článok o bežných chybách urobených počas umývania tváre.
6. Cleanser & Tonerwith, znečistenie zabíjajúc pokožku, musíte byť trochu opatrnejší na svoju tvár. Na konci dňa použite čistiaci prostriedok namiesto premytia tváre na odstránenie nečistôt, oleja a opaľovania do určitej miery. Mal by sa používať čistiaci prostriedok na základe krému, s jemne kruhovými pohybmi po celej tvári. Pokračujte v tomto procese 3 až 5 minút a opláchnite vodou. Ďalším krokom by bolo použitie toneru a vyčistenie zostávajúcej nečistoty, ktorá nebola vyčistená prvýkrát.

Zdroj: pinterest.com7. Body Wash/ Shower Gelsubstitujte vaše kúpajúce sa mydlá na tieto vonné sprchové gély za to po čerstvosti a žiare v kúpeli. Pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke a odstraňuje olej a nečistoty. Ak nie každý deň, uistite sa, že používate gél na umývanie tela/ sprchovací gél najmenej dvakrát týždenne. Je to ako liečiť vašu pokožku, aby ste sa sprchovali.
Zdroj: pinterest.com8. Telo Lotionmoisturujúce vaše telo je rovnako nevyhnutné ako zvlhčovanie tváre. Nezabudnite nanesiť telové mlieko najlepšie po kúpeli, čo vlhký pokožka absorbuje krém dobre a pokožka bude rehydratovaná. Vrstva mlieka tiež chráni vašu pokožku pred nečistotou, ktorá by sa mohla na konci dňa umyť.

Zdroj: pinterest.com9. Oleje na olejové oleje sa strácajú každý deň počas sprchy a začnú suché a šupinaté. Pomôžte situácii naolejovaním pokožky raz týždenne masážnym olejom alebo iba nejakým mandľovým alebo kokosovým olejom. Pomôže to znovu získať rovnováhu olejov vo vašej pokožke, vďaka čomu vyzerá živšie a zdravšie.
Zdroj: pinterest.com10. Vlasový olej, keď nás naše babičky prinútili aplikovať olej vo vlasoch, nemohli sme sa starať menej a teraz sa ubezpečujeme, že to urobíme najmenej dvakrát týždenne. Olej pomáha vyčistiť vlasy a pokožku hlavy a udržiavať ich hydratovaný. Rovnako ako vaša pokožka, aj vaša pokožka hlavy je náchylná na suchosť.

Kúpeľné príslušenstvo14. Loofha Loofah, ktorý nie je príliš mäkký, ani príliš silná na vašu pokožku nie je absolútnou požiadavkou na kúpanie. Pomáha odlupovať pokožku a odstraňovať odumreté kožné bunky, ktoré sa tvoria každý deň.
Zdroj: pinterest.com15. Čistiacich prádiel je dobrou praxou a malo by sa to robiť bez zlyhania. Z tohto dôvodu získajte roztomilý peeling, ktorý vám pomôže, aby vaša nálada zakaždým vyplachovala. Urobte z toho zábavnú fušku.
Zdroj: pinterest.com16. Strubové mydlové laofa cum mydlové tyčinky by mali mať vo vašej kúpeľni. Sú ľahko použiteľné a môžu sa využiť na drhnutie nôh počas sprchy. Zmenšuje prácu pri čistení a nanášaní mydla súčasne zmiešaním dvom v roztomilom malom bare.
Zdroj: pinterest.com17. Pumace Stoneit obnovuje cirkuláciu vo vašom tele a spôsobuje, že sa cíti omáčkanull

Add a Comment

Your email address will not be published.