Jenifer Anniston sa húpal do flanelových košieľ, ako aj Pajama Pants v televíznom seriáli „Friends“

Jenifer Anniston sa otriasol vo flanelových košeli, ako aj Pajama Pants v televíznom seriáli „Friends“
02/11/2018, publikované spoločnosťou Alanic Global
Pokiaľ ide o najštýlovejšie celebrity, nikto nemôže odmietnuť odbornosť, ktorú drží kvalifikovaná herečka Jenifer Anniston. Či už ide o postavy, ktoré ju hrala na obrazovke alebo pri verejnom vystúpení mimo obrazovky, vždy bola absolútne fenomén módne, ako aj každý jej kvocient v štýle. Keď už hovoríme o jej módnom zmysle, nemôžeme si ujsť jej charakter Rachel Greene, ktorá hrala v slávnom televíznom seriáli z 90. rokov profesionálov „priateľov“, je z hľadiska, že jej postava tam oblečená viac štýlovo ako Jennifer skutočne v skutočnom živote!
Vďaka elegantnému, ako aj s nomádelnou podstatou odevných zmyslov, ktoré má, bola táto celebrita vždy v správach, že je konečná diva! Okrem županov, ako aj županov alebo tradičných džínsoviek, druhým oblečením, ktoré Rachel s istotou poskytla hlavnú inšpiráciu v štýle, by bolo vintage flanelové oblečenie. Mali na pamäti populárne na veľkoobchodných dámskych flanelových košeľoch, ako aj o ďalších kockovaných oblečení, výrobcovia tiež nezanechali možnosť, aby sa v nich prinútilo to najlepšie. Považovaná za ikonu štýlu, ktorá ovplyvnila dámske oblečenie v 90. rokoch 20. storočia, rovnako ako vás dostaneme pokrytí najúžasnejším vzhľadom na jej kockovaný flanelový odev ako Rachel Greene.
Modrá a biela kockovaná krátke tričko
V scéne, keď Ross a Rachel skončili s tým, že sa v praniu múrikovali, Rachel otriasla rozkošný a bezstarostný vzhľad v modrom, ako aj bieleho flanelovej košele, ako aj bieleho flanel. , Spojené s vysokými pásmi Capri Pant v tmavomodrej odtieni. Jej vlasy sa pripojili do neupravy, ktorý by mohol zastaviť Rossa, aby na ňu znova padala? Takže, ak sa vám rovnako páči kockované košele, určite si môžete vyskúšať jednu z dámskych kocky na flanelové košele v orezanej siluete.

Štýlové kockované šaty
Absolútne vyzerala štýlovo rovnako ako nádherne, aj keď sa prasa na jedle, nestarala sa presne o tom, ako vyzerá pri jedle! V upokojujúcich aj tlmených modrých tieňovaných šatách, ktoré sa používajú na fialovom tričku s vysokým rukávom, Rachel určite vyrábala srdcia!
Stará inštitúcia žena v mini sukni
V epizóde, keď strácala Marcel, Pet Monkey of Ross, a nakoniec ju stráca, dokonca aj uprostred úzkostí, ako aj obavy, vychvaľovala najneznávanejší vzhľad v bielom truhle s plným rukávom. Biela, červená aj čierna integrovaná flanelová kockovaná korčuliarska sukňa. Nepamätáte si vysoko stúpajúce ponožky s jej topánkami, ktoré pridali do vibrácií ženy!
Očarujúce telesné objímajúce nohavice
Nielen v jednej epizóde, zdá sa však, že Rachel bola ako pri objímaní tela, ktorá objímala pevne namontovanú vysokú strednú flanelovú flanelovú kockované nohavice! Z tohto dôvodu bola znova spozorovaná a opäť v kockovaných flanelových nohaviciach, v červeno-čiernej alebo šedej červenej alebo zelenej čiernej farbe! Používala ich buď s grafickými tričkami, alebo s obyčajnými jednofarebnými vrcholmi, čím nastavovala úplne nový a čerstvý trend!
Prepustené pyžamy a šortky
Dokonca aj doma, ležiac ​​okolo, slečna Greene urobila najrozšírenejšie, ale bezstarostné vystúpenia v chladných veľkoobchodných flanelových pyžamových nohaviciach, ako aj šortky! Uchovávali ju, urobili ju najjednoduchšou, ale najpútavejšou siluetou!
Jennifer v kockovaných flanelových šatách
Zdá sa, že sa jej páči aj kockovaný flanel štýl v skutočnom živote, ako aj preto bol svedkom kráčania červeného koberca trochu flanel pdesent v čiernom aj bielom, s čiernym vlneným kabátom, krásne jej osobnosť najviac vylešteným spôsobom!
Značky:
veľkoobchodné oblečenie
výrobca flanelových odevov
Výrobcovia flanelových odevov
flanel odevy USA
veľkoobchodné odevy
flanel pyžamové nohavice veľkoobchodné
veľkoobchodné nohavice
flanel košele veľkoobchodné
veľkoobchodné flanelové oblečenie
Veľkoobchodné flanelové pyžamové nohavice
veľkoobchodné flanelové košele
Veľkoobchodné dámske flanelové košele
dámske kockované flanelové košele

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Add a Comment

Your email address will not be published.