5 Tipy pre hackerstvo pre rastu pre malé odevné podnikanie s malým rozpočtovým plánom

5 Tipy pre rast pre malé odevy
07/10/2018, publikované spoločnosťou Alanic Global
Prevádzka na odevy nie je ľahké. Rovnako ako keď ste obmedzení vo svojom rozpočte, úloha sa stáva ešte ťažšou. To je presne to dôvod, prečo toľko maloobchodníkov a veľkoobchodníkov zostáva priamo v tom, že začali, dokonca aj po rokoch, stále prepadli marginálny zisk. Rovnako ako aj bohužiaľ je cesta k horným stupňom pre vyšší predaj a príjmy zložitá.

Ste na rovnakom náročnom mieste?

Urobte niekoľko okamžitých krokov, aby ste podporili svoje podnikanie, aby ste mohli lietať vysoko a pomaly. Práve tu je 5 tipov na hackovanie rastu pre majiteľov firiem s malými odevmi, ktorí sú zakončení vo svojich financiách
1. Obchodujte s distribútormi veľkoobchodných odevov na startup
Startupy sú fantastické, s ktorými sa podniká. V porovnaní so zavedenými hráčmi na trhu sú oveľa viac inšpirovaní a kreatívnejší – a sú nútení rásť a ponechať známku vo svojom odbore. To znamená, že sa neoddychujú od toho, aby sa dostali zo svojej metódy pri liečbe a poskytovaní oveľa lepším produktom a službám.

Ak zvládate vyhľadať niekoľko najlepších nových distribútorov odevov, očakávajte nielen veľkoobchodné ceny, avšak všeobecný vynikajúci zážitok, ktorý by zahŕňal jednoduchú prispôsobenie vašej objednávky, ako aj rutinnú pomoc.
2. Vážne vezmite digitálnu reklamu
Zúčastnite sa sociálnych kanálov a zapojte svoje cieľové publikum správnym spôsobom. Ak sa to efektívne uskutoční s personalizovaným prístupom, môžete rýchlo zvládnuť vyhliadky a riadiť priamy predaj. Využite Facebook, Twitter, WordPress, ako aj ďalšie platformy využívajúce jedinečné stratégie, ako aj chladné vyhliadky na dlhodobých zákazníkov.
3. Stále robte malé úpravy a sledujte ich účinnosť
Nemôžete porovnať svoje očakávania rastu s výdržou niekoľkých krokov v malom rozpätí. Musíte tiež poskytnúť toto myslenie, ktoré uvádza obrovské požiadavky na úpravy väčšie kroky. Namiesto toho, na základe konzistencie, neustále tu robte malé úpravy, ako aj tu-pri predaji, označovaní, veľkoobchodní, sledovaní zákazníkov a ďalších. Pozrite sa na zmenu pomaly, ale určite; Rovnako meriame vylepšenia. Pretože neexistuje žiadny typ „veľkého kroku“ ako taký; Rovnako ako jeden rok odteraz, stále na rovnakom mieste, by ste si želali, aby ste dnes začali s malými zmenami.

4. Ponúknite svoju zbierku za lacné
Na zvýšenie predaja nemôže existovať oveľa lepší recept. Klienti chcú produkty s nízkymi cenami. Takže im to ponúknite. Ponorte kolekciu odevov, ktoré sú o niečo nižšie ako vaši konkurenti. Zvýšený predaj bude zahŕňať pre vaše ohrozenie na konci príjmov.
5. Zamerajte sa na udržanie klienta viac ako na nákup nových
Pochopili ste, že získanie nových klientov je kdekoľvek od 5 do 25 -krát nákladnejšie ako zachovanie starých? Ďalšia výskumná štúdia zistila, že zvyšovanie retencie klientov dokonca iba o 5 percent môže zvýšiť príjmy o 25 až 95 percent. Takže namiesto toho, aby ste sa neustále pokúšali o kabelku nových kupujúcich, zamerajte sa na starých. Sú miestom, kde leží najviac príjmov.

Jedná sa o 5 jednoduchých tipov na hackovanie rastu pre malých majiteľov firiem odevov, ktorí majú obmedzený rozpočet. Dostaňte sa teraz konať. Analyzujte, kde sa nachádzate, ako aj kam chcete ísť – a potom začnite implementovať uvedené kroky pre väčší predaj a príjmy.

Značky:
distribútori odevov
Distribútori odevov USA
Distribútori veľkoobchodných odevov
Distribútori veľkoobchodných odevov USA
Veľkoobchodné odevy USA

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Add a Comment

Your email address will not be published.