6 vecí, ktoré ženy potrebujú, aby vytvorili najlepší zimný šatník

Príchod zimnej sezóny vám umožňuje preskúmať vrstvy oblečenia. Zhodovanie a miešanie niekoľkých kusov oblečenia na boj proti mrazivým vetrom pádu je úžasný spôsob, ako osviežiť váš štýl a preskúmať nový vzhľad.

@Adaresboutique
Z tohto dôvodu máme my ženy osobitné ocenenie pre zimnú módu. Vždy hľadáme spôsoby, ako pomôcť vytvoriť najlepší zimný šatník plný kusov, vďaka ktorým je vaše zimné a nadchádzajúce sezóny oveľa zaujímavejšie.

Čítajte ďalej a zistite zásadné štýly zimných časov, ktoré musíte pridať do svojho šatníka, ktoré dodatočne doplnia vaše súčasné obľúbené šatníky. Začnime a urobte z zimnej doby oveľa štýlovejšie:

1. Potreba klasického kabátu

V jednom alebo druhom okamihu musíte premýšľať o pridaní kabátu do svojho šatníka. Nie sú však lacné a výber ideálneho kabátu nie je vždy ľahkou úlohou. Takže, keď v klasickom zimnom kabáte, Sympli Clothing naznačuje, že musíte hľadať niečo, čo dopĺňa rôzne rôzne odevy, ktoré už vlastníte. A veľa dôležitých, kvalita kabátu a jeho výroba s teplými a pohodlnými materiálmi.

Baseball Coat z Planet od Lauren G-2012SB
Môžete si vybrať kabát, ktorý vyzerá v štýle vintage, pretože nikdy nevychádzajú z módy. Ak sa však cítite oveľa dobrodružnejší, vyskúšajte niečo oveľa modernejšie z umelej kožušiny a sofistikovanej zadržania, vďaka ktorej je výnimočná a výnimočná. Ak sa však pokúsite držať sa klasickej farby, ako je krém, čierna, námornícka alebo ťavá, budete môcť nosiť takmer čokoľvek, čo máte vo svojom šatníku. Postupujte podľa toho ako vaša politika palca a nájdite klasický kabát, ktorý ste vždy chceli.

2. Nájdenie šaty na úžasné dni

Ženy nemôžu len prestať milovať šaty pri prvom znamení počasia chladnejších a musia sa len trochu inovatívnejšie získať vo svojom prístupe. Pridanie niekoľkých vrstiev do vašich elegantných a živých oblečení vám môže pomôcť ľahko sa pripraviť na mrazivý zimný deň. Alebo môžete vyskúšať aj šaty vyrobené z pletených textílií, ktoré vám dodávajú výhodu extra tepla alebo oveľa väčšieho pokrytia, vrátane vyšších výstrihov a dlhších rukávov.

Korytnacký krk zhromaždený rukávmi šaty od sympli
Ale ak chcete urobiť svoje vyhlásenie so svojimi existujúcimi šatami, skúste ich vrstviť pomocou pleteného vrcholu alebo dresu vysokého krku klasickej čokolády alebo čiernej farby a vytiahnite ho svojimi obľúbenými šatami v úžasnej kvetinovej tlači. Najlepšie tento vzhľad so sofistikovanými vysokými topánkami a pančuchami a vytvorte najelegantnejší zimný outfit, ktorý robí vaše vyhlásenie o štýle.

3. Zima a čižmy, pár vyrobený v nebi

Čižmy nie sú len najfunkčnejším výberom obuvi v zimnej sezóne, ale aj najelegantnejšou obuvou, ktorú by ste mohli nosiť za rok. Okrem toho topánky prichádzajú vo veľkom škále štýlov a dĺžok, ktoré vám pomáhajú prispôsobiť sa a najlepšie váš zimný vzhľad. Môžete vyskúšať plochý pár pre príležitostné, funkčné oblečenie, semišové alebo vysoké umelé kožené topánky na dosiahnutie oveľa štylizovanejšieho vzhľadu a členkovej topánky s malými, ale pohodlnými podpätkami na spárovanie s džínsami, ktoré nosíte pri práci.

Sveter Cashmere Gloria bez rukávov
Ale ak sledujete súčasné trendy, viete, že každý miluje tvrdé a robotnícke motorkárske topánky s pohodlnými pletenými šatami. Stavíme sa, že smotanové členkové topánky budú vládnuť Najvyšším za konvenčné topánky v štýle čiernych Chelsea.

Nosenie topánok vám nielenže budete vyzerať oveľa elegantnejšie, ale aj oveľa pohodlnejšie na vašej pokožke. Budete sa cítiť oveľa pohodlnejšie a oveľa aktívnejšie, zatiaľ čo budete mať výrazný vzhľad.

4. Kožená bunda

Niekoľko článkov zo šatníka vzdoruje všetky módne trendy, o ktorých vieme, a naďalej zostávajú na vrchole vášho zoznamu, ktorý má každý rok. Aj keď trendy prídu a odchádzajú, klasická kožená bunda je tá, ktorú nemôžete zanedbávať, a presne sa musíte zamerať, aby ste sa v zimnej sezóne udržali štýlovo v teple. A ak to ešte neviete, kožená bunda je jednou z položiek vo vašom šatníku, ktorá vyzerá oveľa atraktívnejšie, keď starne a naďalej získava srdce akéhokoľvek príležitostného diváka.

Pozri tiež

Móda, obchod a štýl
NOIRANCA Vegan Kabelky uvádzajú na trh novú kolekciu: Je to všetko o ženskosti a luxusu

Ak už máte klasickú čiernu koženú bundu, vyskúšajte túto zimu niečo špeciálne a vyberte iný odtieň, ktorý ide dokonale s inými článkami vo vašom šatníku. Najlepší a elegantný spôsob, ako vrhnúť sveter šaty alebo rockovať neformálny štýl, kožená bunda bude vždy renomovaným doplnkom vášho šatníka počas chladnejších mesiacov v roku.

5. Je konečne čas dostať vlnený šál

Šatky sú zimným príslušenstvom, bez ktorého sa nedokážete urobiť. Vyzerajú elegantne a pôsobia ako funkčný odev, ktorý vás udržuje v teple počas chladného zimného dňa. Navyšenull

Add a Comment

Your email address will not be published.